Hana no Ko Lunlun (Çiçek Kız)

Lunlun, Fransa'da büyükanne ve büyükbabasıyla beraber yaşamaktadır. 14. doğum gününde Cateau adında konuşan bir kedi ve Noveau adında konuşan bir köpek, Lunlun ve ailesinin evine gelir. Cateau ve Noveau, uzun zamandır "Çiçek Kız"ı arıyorlardır. Çiçek Krallığı’nın kralı ölmektedir ve prensin tahta geçebilmesi için kralın gücünün sembolü olan efsanevi 7 renkli çiçeğe ihtiyacı vardır. Bunu da bulabilecek tek kişi Çiçek Kız Lunlun'dur. Cateau ve Noveau, Lunlun'u ikna ederek 7 renkli çiçeği bulmak için uzun bir yolculuğa çıkarlar. Cateau ve Noveau, Lunlun'a 7 renkli çiçeği aramasında yardımcı olması için "Çiçek Anahtarını" verirler. "Çiçek Anahtarı"nı bir çiçeğe yöneltip "Fleur" diyince istediği kişiye dönüşebiliyordur.

Bu yolculukları esnasında birçok insanlar tanışırlar, onlara yardım ederler ve her yerde birçok arkadaşları olur. Togenishia ve yardımcısı Boris ise Lunlun ve arkadaşlarının yolculuklarını engelleyip 7 renkli çiçeği kendine saklamak için birçok hain tuzak kurarlar. Lunlun'un bu saldırılardan kurtulmasına "Çiçek Anahtarı" ve gizemli yakışıklı Sergey yardımcı olur.

Notlar: Türkiye'de TRT ve BRT kanallarında yayınlandı. Seri Amerika'da yayınlanırken Angel adı ile gösterildi. Tanıtım AGT'DEN alıntıdır.

Copyright © 2017 Anizm.tv Türkçe Anime İzle | Her hakkı saklıdır.

DMCA.com Protection Status